Koneser GrillZamów na wynos!

Koneser Grill to restauracja dla miłośników jedzenia, grilla, mięsa i dobrego wina. W otwartej kuchni pracujemy na żywym ogniu.

Codziennie zapraszamy Was, abyście wspólnie z nami usiedli przy nim i zobaczyli drzemiącą w nim energię. Grillowanie na ogniu to praca z temperaturami, dymem, aromatami. Do grillowania mięsa, warzyw i ryb używamy tylko polskiego sezonowanego drewna.

Smak naszych grillowanych dań możecie mieć również u siebie w domu lub biurze. Wystarczy zamówić dania na wynos, a jedzenie w ciagu 1h dowieziemy Wam na terenie Warszawy.

Pracujesz w domu, chcesz zjeść romantyczną kolację, zaprosiłeś znajomych, a może jesteś w biurze, masz spotkanie on line i chcesz na odległość zjeść lunch ze swoim kontrahentem? Złóż zamówienie na wynos przez naszą stronę lub zadzwoń.

Dbamy o Was, w Waszych domach i biurach. Dbamy o Wasze rodziny, które nie zawsze mają czas gotować. Dbamy o Waszych pracowników, którzy pracują zdalnie oraz tych, którzy nie mogą wyjść na lunch. Znacie naszą gościnność restauracyjną, poznajcie ją w swoich domach i biurach. Naszą filozofią jest „love what you eat” – na miejscu, a teraz na wynos.

Nasze rekomendacje z menu

Przystawki

  • Papryczki padron z pesto romesco – 19 zł
  • Domowa kaszanka z puree jabłkowym – 27 zł

Dania główne

  • Burger Konesera z wędzoną cebulą i majonezem truflowym – 39 zł
  • Polędwica wołowa Polska 200 g – 69 zł

Dodatki

  • Smażone ziemniaki ze śmietaną – 13 zł
  • Mix sałat z wędzonym winegretem – 15 zł